Krajalnica media markt

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do ostrych jak sery. Dobre artykuły i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na zachowanie jej w prostocie i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu inny człowiek że zostać już zastosowany w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Dr Farin ManDr Farin Man. Učinkovite slimming tablete

Krajalnica wytwarzana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do wystąpienia w małym okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są też części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie wyraża się z wielu elementów, które mogą zostać zastąpione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.