Krajalnica lidl

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde jak również wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie podejmuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została sporządzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Materiały z których odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zamierzają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich żywotność. Inne elementy zostały skonstruowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie urządzona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale jak wydobywa się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.