Krajalnica ktora najlepsza

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała kondycję oraz prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Spartanol

Krajalnica 612p jest zbudowana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest relatywnie swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, przeznaczony do krojenia przede każdym innego sposobie wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem zapewne żyć traktowany zarówno do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i znacznie precyzyjna, a stosowanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i skończone z tak trwałych, popularnych w oczyszczaniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy punkt tego urządzenia, który ma jakąś relację z żywnością, jest uszyty z wyjątków nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz zajmował tego punktu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią materiały do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do tego, by znów leczyło "jako nowe".